◼️Мій профіль – мої правила ◼️ on Instagram: “Як відростити таке волосся? Розкажи як доглядати за волоссям? Якими засобами ти користуєшся? І так далі….. Такі повідомлення я отримую…”

0


◼️Мій профіль – мої правила ◼️ on Instagram: “Як відростити таке волосся? Розкажи як доглядати за волоссям? Якими засобами ти користуєшся? І так далі….. Такі повідомлення я отримую…”
Terry Nugent coachnug Super Long Hair Як відростити таке волосся? Розкажи як доглядати за волоссям? Якими засобами ти користуєшся? І так далі….. Такі повідомлення я отримую кожен день в дірект, це вже як закон.😂 Тому вирішила задовільнити ваші запити і написати серію постів на цю тему.😊 . Отже, перше, що хочу сказати, це багато чого залежить від генетики. Якщо у вас є схильність ” до довгого волосся”, тобто сама структура волосини міцна і щільна, то вам набагато легше відростити довгі коси. Якщо ж так вийшло, що природа вас обді
◼️Мій профіль - мої правила ◼️ on Instagram: “Як відростити таке волосся? Розкажи як доглядати за волоссям? Якими засобами ти користуєшся? І так далі..... Такі повідомлення я отримую…”

Terry Nugent Як відростити таке волосся? Розкажи як доглядати за волоссям? Якими засобами ти користуєшся? І так далі….. Такі повідомлення я отримую кожен день в дірект, це вже як закон.😂 Тому вирішила задовільнити ваші запити і написати серію постів на цю тему.😊 . Отже, перше, що хочу сказати, це багато чого залежить від генетики. Якщо у вас є схильність ” до довгого волосся”, тобто сама структура волосини міцна і щільна, то вам набагато легше відростити довгі коси. Якщо ж так вийшло, що природа вас обді coachnug ◼️Мій профіль – мої правила ◼️ on Instagram: “Як відростити таке волосся? Розкажи як доглядати за волоссям? Якими засобами ти користуєшся? І так далі….. Такі повідомлення я отримую…”
Super Long Hair Як відростити таке волосся? Розкажи як доглядати за волоссям? Якими засобами ти користуєшся? І так далі….. Такі повідомлення я отримую кожен день в дірект, це вже як закон.😂 Тому вирішила задовільнити ваші запити і написати серію постів на цю тему.😊 . Отже, перше, що хочу сказати, це багато чого залежить від генетики. Якщо у вас є схильність ” до довгого волосся”, тобто сама структура волосини міцна і щільна, то вам набагато легше відростити довгі коси. Якщо ж так вийшло, що природа вас обді Terry Nugent

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.