ВЕСІЛЬНІ Прикраси Воронеж on Instagram: "Іноді трапляються збіги і у мене замовляють 2-3 нареченої одне і те ж прикраса 🤔🤔🤔 Цікаво, правда? Ось і цього разу та ж ситуація. … "

0


ВЕСІЛЬНІ Прикраси Воронеж on Instagram: "Іноді трапляються збіги і у мене замовляють 2-3 нареченої одне і те ж прикраса 🤔🤔🤔 Цікаво, правда? Ось і цього разу та ж ситуація. … "
Ксения Волкова volkova_kd бижутерия Іноді трапляються збіги і у мене замовляють 2-3 нареченої одне і те ж прикраса Цікаво, правда? Ось і цього разу та ж ситуація. Тільки одна наречена захотіла з червоним акцентом, а інша з бузковим ☺️ Вартість 1800руб _________________ У питань в Директ, viber / wa 89204402928 або в коментарі до останнього посту ______________ #wedding# Свадебноеукрашеніе # weddinghair # свадебнийгребень # weddinginspiration # свадебнийвенок # bridallook # стілістворонеж # bridalaccess
СВАДЕБНЫЕ УКРАШЕНИЯ Воронеж on Instagram: “Иногда случаются совпадения и у меня заказывают 2-3 невесты одно и то же украшение 🤔🤔🤔 Интересно , правда? Вот и в этот раз та же ситуация.…”

Ксения Волкова Іноді трапляються збіги і у мене замовляють 2-3 нареченої одне і те ж прикраса Цікаво, правда? Ось і цього разу та ж ситуація. Тільки одна наречена захотіла з червоним акцентом, а інша з бузковим ☺️ Вартість 1800руб _________________ У питань в Директ, viber / wa 89204402928 або в коментарі до останнього посту ______________ #wedding# Свадебноеукрашеніе # weddinghair # свадебнийгребень # weddinginspiration # свадебнийвенок # bridallook # стілістворонеж # bridalaccess volkova_kd ВЕСІЛЬНІ Прикраси Воронеж on Instagram: "Іноді трапляються збіги і у мене замовляють 2-3 нареченої одне і те ж прикраса 🤔🤔🤔 Цікаво, правда? Ось і цього разу та ж ситуація. … "
бижутерия Іноді трапляються збіги і у мене замовляють 2-3 нареченої одне і те ж прикраса Цікаво, правда? Ось і цього разу та ж ситуація. Тільки одна наречена захотіла з червоним акцентом, а інша з бузковим ☺️ Вартість 1800руб _________________ У питань в Директ, viber / wa 89204402928 або в коментарі до останнього посту ______________ #wedding# Свадебноеукрашеніе # weddinghair # свадебнийгребень # weddinginspiration # свадебнийвенок # bridallook # стілістворонеж # bridalaccess Ксения Волкова

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.